Каталог

Новини

Гарантія на якість рослин в Садовому Центрі EcoVeles


Гарантія на якість рослин Садовий центр «Ековелес» надає гарантію на рослини, оскільки купуючи рослини у нас, Ви можете бути впевнені в їх якості та відповідності згідно з заявленою інформацією.

У випадки загибелі рослини після посадки ми гарантуємо повну заміну рослини аналогічною, за свій рахунок.

Гарантійний термін по рослинах Садового Центру «Ековелес» складає 6 місяців з дня придбання.

Гарантія на рослини діє за умови посадки рослин фахівцями нашого Садового Центру, оскільки в такому випадку ми можемо бути впевнені в дотриманні і правильності всіх етапів посадки.

Гарантійні зобов'язання:

1. Гарантія на рослини діє за умови посадки рослин фахівцями нашого Садового Центру, оскільки в такому випадку ми можемо бути впевнені в дотриманні і правильності всіх етапів посадки.
У випадки загибелі рослини після посадки ми гарантуємо повну заміну рослини аналогічним, за наш рахунок.

2. При відправці по Україні, доставці по Києву і області або самовивіз: в разі загибелі саджанця ми надаємо знижку в розмірі 70% на покупку аналогічного рослини.
Для надання знижки нам потрібно фото зниклого саджанця, фото чека і звіт про те, як проходила посадка і догляд за саджанцем. Всю цю інформацію Ви можете відправити нам на електронну пошту.
Доставка рослин оплачується при отриманні, відповідно до тарифів перевізника.

Важливо знати!!!
Правильна посадка і подальший догляд за рослиною (дана інформація стосується в основному 2-х річних саджанців плодових дерев):

- кожен саджанець плодового дерева має місце щеплення (кореневу шийку), яка після посадки повинна знаходитися на 5-8 см вище рівня землі. Хурму потрібно висаджувати так, щоб коренева шийка була на рівні землі.
- відразу після посадки і надалі кожній рослині потрібен регулярний полив.
- добриво: ми не рекомендуємо вносити перегній, оскільки, якщо він недостатньо перепрілий, ви можете пошкодити кореневу систему і рослина загине. При посадці найкраще внести добриво для розвитку кореневої системи, строго дотримуючись інструкції на упаковці.
- обрізка (кронування) саджанця відразу після посадки.

Яблуня, груша 60-70 см; черешня 60-70 см; слива, айва 60-70 см; персик, нектарин, абрикос 60-70 см; малина 10-15 см; хурма 40-50 см.

При правильній обрізці саджанцю буде легше адаптуватися до нового місця висадки і надалі він буде правильно розвиватися і швидше почне плодоносити.
 

BBEPX