Каталог

Новини

Заробляти з нами легко

Пропозиції для ландшафтних дизайнерів


ландшафтним дизайнерам Ви досвідчений ландшафтний дизайнер або тільки починаєте розвиватися в цьому напрямку, тоді Ви потрапили за адресою.

Тепер Ви можете заробляти не тільки на проектах, а й на самих рослинах.

Садовий Центр EcoVeles пропонує кращі умови ландшафтним дизайнерам для покупки рослин.

Приїжджайте до нас для особистого знайомства і отримаєте картку ландшафтного дизайнера, яка дозволить купувати рослини і товари з 20% знижкою.


Працюючи з нами, Ви отримуєте масу переваг:

- Приїхавши до нас, для особистої зустрічі, Ви отримуєте в подарунок картку ландшафтного дизайнера, яка дозволить купувати рослини і товари зі знижкою 20 %;

- За результатами сезонних продажів знижка може збільшитися;

- У нас немає мінімальних замовлень для отримання цієї знижки. Ми цінуємо Вашу працю і будемо всіляко сприяти Вашому розвитку і заробітку;

- У випадку, якщо які-небудь рослини не підійшли клієнту, Ви завжди зможете їх повернути назад у Садовий Центр.

Перед поїздкою до нас не забудьте взяти з собою портфоліо (якщо таке є) та інформацію про себе як про фахівця.

Ми відкрили Садовий Центр, тому що ми любимо природу і хочемо разом з Вами садити все нові і нові рослини, тим самим роблячи повітря чистіше.

У нашому асортименті є хвойні дерева і чагарники, листяні дерева, плодові дерева і чагарники, декоративні дерева і чагарники, крупномери, в'юнкі рослини та багато інших.

Ми працюємо не тільки як Садовий Центр, у нас є свій розплідник тому якщо Ви не знайшли потрібну Вам рослина на сайті передзвоніть нам і ми постараємося Вам допомогти.
рослини посадка

Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном: (097) 239-73-19

 

BBEPX