Гарантія

Гарантія якості рослин в Садовому Центрі EcoVeles

Садовий центр «Ековелес» надає гарантію на рослини, оскільки купуючи рослини у нас, Ви можете бути впевнені в їх якості і відповідності заявленій інформації.


Гарантійний термін по рослинам Садового Центру «Ековелес» становить 6 місяців з дня придбання.

Гарантійні зобов’язання:

  • Гарантія на рослини діє за умови посадки рослин фахівцями нашого Садового Центру, оскільки в такому випадку ми можемо бути впевнені в дотриманні і правильності всіх етапів посадки. У випадку загибелі рослини після посадки ми гарантуємо повну заміну рослини аналогічною, за наш рахунок.
  • При відправці по Україні, доставці по Києву і області або самовивозі: у випадку загибелі саджанця ми надаємо знижку в розмірі 50% на придбання аналогічної рослини. Для надання знижки нам потрібне фото загиблого саджанця, фото чеку і звіт про те, як проходили посадка і догляд за саджанцем. Всю цю інформацію Ви можете відправити нам на електронну пошту. Доставка рослин оплачується при отриманні, згідно з тарифами перевізника.

Важливо знати!!!

Правильна посадка і подальший догляд за рослиною (дана інформація стосується в основному 2-х річних саджанців плодових дерев):

– кожен саджанец плодового дерева має місце прививки (кореневу шийку), яка післе посадки повинна знаходитися на 5-8 см вище рівня землі. Хурму треба висаджувати так, аби коренева шийка була на рівні землі.
– одразу післе посадки і надалі каожній рослині потрібен регулярний полив.
– добриво: ми не рекомендуємо вносити перегній, оскільки, якщо він недостатньо перепрівший, ви можете пошкодити кореневу систему і рослина гине. При посадці креще внести добриво для розвитку кореневої системи, строго дотримуючись інструкції на упаковці.
– обрізка (кронировання) садженця одразу після посадки.

обрезка плодовых деревьев

Яблуня, груша 60-70 см; черешня 60-70 см; слива, айва 60-70 см; персик, нектарин, абрикоса 60-70 см; малина 10-15 см; хурма 40-50 см.

При правильній обрізці садженцю буде легше адаптуватися до нового місця висадки і в подальшому він буде правильно розвиватися і швидше почне плодоносити.

Ми відкриті для кожного клієнта, тому у випадку якщо рослина не прижилася або захворіла, Ви завжди можете звернутися до нас за телефонами, вказаними на сайті і ми обов’язково знайдемо вірне вирішення будь-якої ситуації!