Ландшафтним дизайнерам

Ви досвідчений ландшафтний дизайнер або тільки починаєте розвиватися в цьому напрямку, тоді Ви потрапили за адресою. Тепер Ви можете заробляти не тільки на проектах, а й на самих рослинах. Садовий Центр EcoVeles пропонує кращі умови ландшафтним дизайнерам для покупки рослин.

Приїжджайте до нас для особистого знайомства і отримаєте картку ландшафтного дизайнера, яка дозволить купувати рослини і товари з 20% знижкою.

Працюючи з нами, Ви отримуєте масу переваг:

  • приїхавши до нас для особистої зустрічі, Ви отримуєте в подарунок картку ландшафтного дизайнера, яка дозволить купувати рослини і товари зі знижкою 20%;
  • за результатами сезонних продажів знижка може збільшитися;
  • у нас немає мінімальних замовлень для отримання цієї знижки. Ми цінуємо Вашу працю і будемо всіляко сприяти Вашому розвитку і заробітку;
  • в разі, якщо будь-які рослини не підійшли клієнтові, Ви завжди зможете їх повернути назад в Садовий Центр.

Перед поїздкою до нас не забудьте взяти з собою портфоліо (якщо таке є) і інформацію про себе як про фахівця.

Ми відкрили Садовий Центр, бо ми любимо природу і хочемо разом з Вами садити все нові і нові рослини, тим самим роблячи повітря чистіше.

У нашому асортименті є хвойні дерева і чагарники, листяні дерева, плодові дерева і чагарники, декоративні дерева та чагарники, крупномери, в’юнкі рослини і багато інших.

Ми працюємо не тільки як Садовий Центр, у нас є свій розплідник тому, якщо Ви не знайшли потрібну Вам рослину на сайті передзвоніть нам і ми постараємося Вам допомогти.

Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном:

(096)361-15-15