Упаковка рослин для відправки по Україні

Упаковка картинка укр

Чи добре упакують і переживуть стрес саджанці під час транспортування?

Адже, який би здоровий саджанець не був, якщо його упаковка буде неякісною, то він може захворіти, засохнути, зламатися і засмутити вас при отриманні. Ми тут, в EcoVeless, дбаэмо про кожний саджанець і пакуємо якісно!

В момент попадання замовлень до пакувальникыв, які ще раз звіряють товари за накладною з тими, що зібрали збирачі в коробки. Кожна коробка додатково заповнюється ущільнювальними матеріалами (якщо потрібно), запечатується та маркується спеціальними штрих-кодами, які допомагають уникнути помилок з доставкою замовлень.


При доставці рослин по Україні дуже важливою є їх упаковка

  • Ми пакуємо рослини спочатку гофрокартоном і після поміщаємо їх в мішковину. Таким чином, можна максимально зберегти якість і зовнішній вигляд рослин.
  • Вартість упаковки дуже легко вирахувати, вона становить 7% від вартості рослини.
  • Зверніть увагу, що прийнявши замовлення з доставкою по Україні, менеджер підраховує вартість упаковки і повідомляє Вам загальну суму замовлення.

Увага!

При оптових замовленнях більш ніж на 3000 гривень і при замовленнях великих рослин, доставка здійснюється попутним або окремо замовленим транспортом. В такому випадку можна бути впевненим в якісній доставці рослин, навіть без спеціальної упаковки, тим самим мінімізуючи витрати.

У разі доставки замовлення окремим або попутним транспортом ми самі завантажуємо рослини в конкретний вантажний автомобіль, тим самим гарантуючи якісну доставку без спеціальної упаковки.

Вартість упаковки вираховуэться в разі доставки по Україні такими перевізниками: Нова Пошта, Інтайм, Делівері.